confessions

beecher

2. nesil Yazar - Geleceği parlak

  1. toplam entry 21
  2. takipçi 5
  3. puan 1153

stockings

beecher
Telefon, bilgisayar, araba, parçacık hızlandırıcı... Benim için hiçbirinin bir değeri yok bunun yanında. Tesla, edison, grahambell... Hiçbiri benim gözümde bunu bulan kişi kadar değerli değil.
Issız bir adaya düşsem 3 şey alma hakkım olsa ne alırım ? Çakmak, bıçak, ilk yardım kiti ? Hiçbirinin bir önemi yok aslında. Tahtaları sürttürür ateş yakarım. Taşları birbirine vurup bıçak yaparım. İlk yardım kiti ? Zaten beni kan tutar ölümcül bir yaram olsa kendimi tedavi edemem ki. O yüzden bunların hiçbir önemi yok. 3 tane stockings alırım. Biri beyaz, biri siyah, kırmızıyı sevmem ama çeşit olsun diye -hem de gemi falan geçerse odunun ucuna bağlar gemilere sallarım dikkat çeker- kırmızı alırım. Ha giyecek kişi olmayabilir. Olsun yine de alırım. Belki kendim giyerim ileriki zamanlarda, soğuk olan gecelerde üçünü termal tayt niyetine giyer sıcacık yatarım.
Stockings bu hayattaki en değerli şeydir benim için.

zorya polunochnaya

beecher
Bir zamanlar msn'de ne dinliyorum diye bir özellik vardı. Dinlediğin şarkı msn'de gözükürdü. Arkadaşın profiline bakarsak sözlükte de bu özellik olsa gerek.
Ha bu arada ilkokul arkadaşım merve'ye çok benzemekte. Merve sen misin lan yoksa ?

alan turing

beecher
turing bir gün evine hırsız girmesi sonucu polis çağırır. polis turing'in evinde onun homoseksüelliğine dair kanıtlar bulur.
eşcinselliğin yasak olmasından ötürü yargılanır.
mahkeme turing'e hormon iğneleri yapılmasına karar verir. iğneler ona korkunç şekilde etki eder. göğüsleri büyür, zihnen bir karanlığın içine düşer.
1954 yılında buna dayanamayan turing, üzeri siyanür ile kaplı bir elma ısırarak intihar eder.

bir rivayettir ki apple logosundaki ısırılmış elma, turing'in intiharında kullandığı elmadır ve ona olan saygıyı ifade etmektedir.

peter schibetta

beecher
oz'da en şanssız karakter. Kendisi nino schibetta'nın oğludur. Herkese kendisinin de babası gibi olduğunu göstermek ister.
Önce simon adebisi reyizi haklamak ister. Yanına chucky pancamo'yu alıp yemekhanede adebisi'yi kıstırırlar. Ama adebisi bu, izbandut gibi adam amk. Adebisi Pancamoyu bayıltıp schibetta'nın namusunu elinden alır.
Götü başı toparlayıp iyileştikten sonra -ki bu süre 2 sezondur- hatırlamadığım bir şekilde gider nazilere dalar, yeni toparlanmış götünü afedersiniz ama bu sefer de naziler siker.
Bahtsız adamdır peter, çok bahtsız...

dino ortolani

beecher
oz dizisinin ilk bölümünde karşımıza çıkan, çok taşaklı ağabeyimiz. Fakat yapımcılar dizinin farkını göstermek için ilk bölümün sonunda ortolani abimizi harcamış, heykelini diksek taşaklarına beton yetmeyecek adamı küle çevirmiş, izleyiciye ise "vay babayun kemüğne" dedirtmişlerdir.