confessions

soulofcinder

3. nesil Yazar - Taze yazar

  1. toplam entry 4
  2. takipçi 0
  3. puan 93

ets 2

soulofcinder
Oyun dünyasının en başarılı similasyon oyunlarından birisidir. Bu başarıyı yakalamasındaki en önemli sebep ise oyunculara verdiği mod desteğidir. Bu türde, yani tır similasyonu türünde binlerce oyun yapılmış olmasına rağmen hiçbirisi bu denli büyük bir mod topluluğu oluşturmayı başaramadı.

Oyunun dünya çapında inanılmaz bir moddding community'si var. Tabi sadece dünya çapında değil. Ülkemizde de oyunun birçok hayranı var. Ve aynı şekilde modlarını bulabileceğiniz https://ets2modlari.com/ bunun gibi websiteleri de bulunuyor.

ters ilişkinin hemoroide neden olma sorunsalı

soulofcinder
İleride bir gün bu yazıyı birisi bilgi amaçlı okursa kafasında yanlış bir şey oluşmasın. Ters ilişki Hemoroid'e sebep olmaz. Ama ters ilişki insan sağlığı açısından pek iyi değildir. O bölge sadece çıkış olması için programlanmıştır ve vücudunuzdaki en hassas yerlerden birisidir. Doğal dokusu bozulduğunda eski haline getirebilmek neredeyse imkansızdır. Hemoroid ameliyatı da normalda basit bir işlem olmasına karşın o bölgenin normal yapısını bozduğu için ameliyat sonrasında ciddi riskler oluşturabilmektedir.

Tüm bunların haricinde eğer Hemoroid'iniz var ise ve tavsiye istiyorsanız. Yapmanız gereken tek şey lifli ve posalı yiyecekler tüketmek. Günlük lif alımınızı 20-30 gram bandına çıkardık sonra eğer ki sindirim sisteminizde bir sorun yok ise hemoroid kendiliğinden geçecektir. Bunun için de daha çok şu besinleri tüketmelisiniz.

Ayva, elma, erik, kayısı, üzüm
Dereotu, marul, maydanoz, roka, fesleğen
nohut, fasulye, barbunya, mercimek
Eğer alerjiniz yok ise kakao tüketin. İçerisinde yüksek miktarda lif vardır.
Sabahları pekmez için.
Helva veya tahin gibi şeyler tüketebilirsiniz.
Eğer yeterli miktara ulaşamıyorsanız. Limon kabuğu veya keten tohumu gibi şeyler tüketerek lif alımınızı artırabilirsiniz.