barış pınarı harekatı

hak yeme hell yeah
Atatürk'ün ordusunun, abd ve İsrail desteği ile devlet kurma hayali kuranları hallaç pamuğuna çevirdiği operasyon.

Akp'yi günahım kadar sevmem. Lakin yiğidi öldür hakkını yeme diye bir laf vardır ki kuzey suriye'de abd baskısını kırmak diplomatik açıdan bir zaferdir. Tekrar ediyorum, yiğidi öldür hakkını yeme.

Bir de bu operasyon akp'nin oy almak için yaptığı bir operasyon değildir. Tsk'nın Suriye iç savaşı başlamadan önce bile talep ettiği bir operasyondur. Askerliği Şırnak'ta yaptık hayırlısı ile. O sınırları gören adamlar daha iyi bilir.

Neyse bir de en komiği nedir biliyor musunuz? Anti emperyalist fikir üzerine kurulu olduğunu savunan bir güruhun şu an 'abd bizi sattı, yetiş ya us air force' diye ağlamasıdır. Hahah nasıl gidiyor abd silahları ile devrim gençler?

Avrupa'nın abd'nin tehditlerinden de zerre korkmayın. Sebep başka olsaydı sizi anlardım ama söz konusu ordumuz olunca türk ırkı her türlü çileyi çeker.

İsterlerse bombalasınlar, isterlerse ekonomimizi bitirsinler, isterlerse yine ekmek kuyruklarında sürünelim. Ne olursa olsun, ama ne olursa olsun size o terör devletini kurdurtmayacağız, amerikan destekli anti emperyalist kertenkeleler sizi...

bu başlıktaki tüm entryleri gör