hakan şükür

hsv
teröristlerle yaptığı işbirliğinin ceremesini çeken, zeka ve kişilik yönünden yeterince gelişememiş olmamasının sonucu katıldığı hain örgütün kölesi olmuş bir zavallı.
gelmiş geçmiş en iyi futbolcu, ülkeye faydalı bir siyasetçi olmak varken kendi seçtiği bu yol için ağlayacak değiliz.
pestenkerani
Eski bir mv.
Kendisi hükümet kanadından bir mv idi ve TV programlarında spor yorumculuğu yaparak parsayı yandaş olması kabilinden götürüyordu. Aynı dönemde, ismini hatırlamadığım chp'den iki doktor milletvekili ücretsiz hastaları muayene ediyordu. Ve bu yaptıkları içtüzüğe aykırı diye yasaklanmıştı. Milletin sırtındaki kene olan mv'nin yorumculuğuna ise ses çıkarılmamıştı. Sizin ben izzeti nefsinizin içine sokayım!
miyesmikcih
fetöcü diye ülkesini terkedip kaçmasına neden olanlara şu soruyu sormak isterim: fetöcü diye kendisinin ve yedi cesedinin tüm mal varlığına el koyduğunuz türk milli takımının gelmiş geçmiş en çok gol atan futbolcusunun abd'de uber şoförlüğü yaptığını biliyor musunuz?
fetö saray gibi çiftlik evlerinde yaşarken şoförlük yapan şükür'e neden bir omuz atmıyor dersiniz?
türkiye futbol tarihinin milli takımlarda ve galatasaray'da en gölcü isminin iktidar politikacıları gibi kandırıldım diyerek özür dilemek aklına gelmiyor mu?
bizim ülkemize akıl sır erdirmek mümkün değil.
diko
Kendisi turk futbolunun en basarili santraforu olmakla beraber en yavsak topcularindan da biriydi. Bunu fetocu cetocu zirttocu oldugu icin soylemiyorum. Adeta turk futbolunun karakutusuydu. Galatasarayda onun izni olmadan kus ucmazdi. Nice genc yetenekli topcular sirf bu yavsagin yuzunden dogru duzgun oynayamadan birakip gittiler galatasarayi.