confessions

taidusar

2. nesil Yazar - Alışmaya çalışıyor

  1. toplam entry 36
  2. takipçi 2
  3. puan 1832

mehmet uslu

taidusar
son günlerde keşfettiğim özgün sanatçılardan. kendisi ceza avukatıymış. ülkemin avukatlarının bile sesi güzel. “ne yaparsan yap” şarkısı tam gidere gider, atara atar yapmalık. sözü gökhan şahin, bestesi ve düzenlemesi şahin kurnaz ait. buraya paylaşıyorum.

halı yıkama

taidusar
halı yıkamayı düşünüyorsanız harcayacağınız suya değmez. yorulmanıza değmez. artık bu işi yapan tonlarca yer var. ve hepsinden önemlisi buralar ucuz ve temiz işçilikle bu işi yapıyorlar. çankaya halı yıkama yeri arıyorsanız iyi yerler var.

vidyodan

taidusar
alışveriş yapabileceğiniz platform. canlı olarak ürünleri deneyip anlatıyorlar. ayrıca kısa kısa videolarla sorulara cevaplar veriyorlar. 7-8-9 eylül de yayınları var. kore ve nude makyaj ürünlerini deneyecekler. indirimleri de güzel oluyor. bu hafta yüzde 70 var bakılır yani.

mesonutrilifit gençlik aşısı

taidusar
cildi gençleştirme etkisi olan gençlik aşısı. menopoz, hormonal bozukluklar, sigara, alkol, uyuşturucu, düzensiz ilaç kullanımı ardından oluşan cilt sorunların çözümünde etkilidir. yetişkin kadın ve erkeklerin kullanabilmektedir. genellikle 1-5 seans kullanımında etkisi görülüyor.

kafe

taidusar
kırmızı, mavi, turuncu bölge derken sahiplerinin akıl tutulması yaşadığı işletmeler. adamlar açalım mı açmayalım mı derken iflas ettiler. üzülüyorum çok.

raif akyüz

taidusar
(bkz:meltem tv) de raif akyüz ile sanatçı programı sunucusu. kültür sanat alanında uğur taşdemir, arda aydın, sinan bengier gibi önemli isimleri konuk ediyor. sanat üzerine sohbetler gerçekleştiriyor. program her hafta cumartesi günü saat 19:50 'da yayınlanıyor.
0 /