confessions

taidusar

2. nesil Yazar - Geleceği parlak

  1. toplam entry 47
  2. takipçi 1
  3. puan 1392

detay temizlik

taidusar
ev temizliği epey uğraştırır. Bu yüzden çok çalışıyorum zaman ayıramıyorum ama pis evde de oturamam diyenlerdenseniz benim gibi dışarıdan hizmet almak en mantıklısı. konusunda iyi yer arıyorsanız bakınız:

halı yıkama

taidusar
halı yıkamayı düşünüyorsanız harcayacağınız suya değmez. yorulmanıza değmez. artık bu işi yapan tonlarca yer var. ve hepsinden önemlisi buralar ucuz ve temiz işçilikle bu işi yapıyorlar. çankaya halı yıkama yeri arıyorsanız iyi yerler var.

vidyodan

taidusar
alışveriş yapabileceğiniz platform. canlı olarak ürünleri deneyip anlatıyorlar. ayrıca kısa kısa videolarla sorulara cevaplar veriyorlar. 7-8-9 eylül de yayınları var. kore ve nude makyaj ürünlerini deneyecekler. indirimleri de güzel oluyor. bu hafta yüzde 70 var bakılır yani.

whynot

taidusar
metal, seramik, metal, duvar gibi yüzeyleri boyabileceğiniz boya. kendinden vernikli boyada var. uygulanması da kolay. boya yaparken bende yapabilirim çok kolay neden olmasın diyorsunuz. bir sürüde renk çeşidi var. buradan renklere ve uygulamalara bakabilirsiniz.

mesonutrilifit gençlik aşısı

taidusar
cildi gençleştirme etkisi olan gençlik aşısı. menopoz, hormonal bozukluklar, sigara, alkol, uyuşturucu, düzensiz ilaç kullanımı ardından oluşan cilt sorunların çözümünde etkilidir. yetişkin kadın ve erkeklerin kullanabilmektedir. genellikle 1-5 seans kullanımında etkisi görülüyor.

kumaş

taidusar
tekstil liflerinin ve ipliklerin düzgün bir yüzey ve değişmez kalınlıkta ince bir doku oluşturacak şekilde bir araya getirilmesiyle elde edilen her tür yapıdır. kumaş çeşitleri dokuma, örme veya dokusuz yüzey olarak kategorilere ayrılabileceği gibi ipek, pamuk, yün ve keten gibi çeşitleri de bulunur. kaliteli https://kumasdiyari.com/ seçimi için iplik ve dokuma kalitesi önemlidir. (bkz:kumaş diyarı)

kripto para

taidusar
alım yaparken dikkat etmeniz gereken yatırım aracıdır. özellikle alım yaparken seçtiğiniz kripto para birimine dair alım sinyallerine bakmakta fayda var. balina hareketlerini yakalar ve peşlerine takılırsanız kısa sürede 2x kar alabilirseniz. geçenlerde dogecoin 4x lik yolculuğunu bir telegram grubunda yakaladım. tutundum 3x aldım.

alım yaparken sinyalleri takip etmek isterseniz buradan bakabilirsiniz.
https://t.me/getbinancefutures

dedektör

taidusar
yer altına gönderdiği sinyallerle değerli olarak nitelendirilen maddeleri dalgalar şeklinde sinyallerden geri bildirim alan cihazlardır. dedektörler genelde toprak altına elektromanyetik sinyaller iletir, bu sinyallerden gelen verileri kullanıcısına değer olarak gösterir. su altı kullanımı için olanları da vardır. arena dedektör çeşitlerinden bakabilirsiniz.

esans

taidusar
kimyasal olarak ya da çeşitli bitkilerde elde edilen güzel kokulu ve uçucu sıvılardır. doğala özdeş hoş kokuları ile kadın ya da erkeklerin sıklıkla tercih ettiği alkolsüz parfüm çeşitleri içerisinde farklı esans çeşitleri kullanmaktadır.

fırça zımpara makinesi

taidusar
zımpara, ahşap yüzeylerin daha yumuşak ve pürüzsüz olması için kullanılan elektrikli bir alettir. fırça zımpara makinesi, üzerine yerleştirilen zımpara kağıdı aslında bütün zımpara işini yapar. ahşap zımparalama işlerinde kullanılan aletler elektrikle çalışırken, otomotivde kullanılan zımparalar sıkıştırılmış hava gücü ile çalışırlar.

kafe

taidusar
kırmızı, mavi, turuncu bölge derken sahiplerinin akıl tutulması yaşadığı işletmeler. adamlar açalım mı açmayalım mı derken iflas ettiler. üzülüyorum çok.

raif akyüz

taidusar
(bkz:meltem tv) de raif akyüz ile sanatçı programı sunucusu. kültür sanat alanında uğur taşdemir, arda aydın, sinan bengier gibi önemli isimleri konuk ediyor. sanat üzerine sohbetler gerçekleştiriyor. program her hafta cumartesi günü saat 19:50 'da yayınlanıyor.
0 /