confessions

taidusar

2. nesil Yazar - Geleceği parlak

  1. toplam entry 33
  2. takipçi 0
  3. puan 1070

esans

taidusar
kimyasal olarak ya da çeşitli bitkilerde elde edilen güzel kokulu ve uçucu sıvılardır. doğala özdeş hoş kokuları ile kadın ya da erkeklerin sıklıkla tercih ettiği alkolsüz parfüm çeşitleri içerisinde farklı esans çeşitleri kullanmaktadır.

fırça zımpara makinesi

taidusar
zımpara, ahşap yüzeylerin daha yumuşak ve pürüzsüz olması için kullanılan elektrikli bir alettir. fırça zımpara makinesi, üzerine yerleştirilen zımpara kağıdı aslında bütün zımpara işini yapar. ahşap zımparalama işlerinde kullanılan aletler elektrikle çalışırken, otomotivde kullanılan zımparalar sıkıştırılmış hava gücü ile çalışırlar.

kafe

taidusar
kırmızı, mavi, turuncu bölge derken sahiplerinin akıl tutulması yaşadığı işletmeler. adamlar açalım mı açmayalım mı derken iflas ettiler. üzülüyorum çok.

raif akyüz

taidusar
(bkz:meltem tv) de raif akyüz ile sanatçı programı sunucusu. kültür sanat alanında uğur taşdemir, arda aydın, sinan bengier gibi önemli isimleri konuk ediyor. sanat üzerine sohbetler gerçekleştiriyor. program her hafta cumartesi günü saat 19:50 'da yayınlanıyor.

avrupa rüyası

taidusar
otobüsle bir çok ülkeyi aynı anda gezip görmeye yarayan bir program. konaklamanın, kahvaltının, şehir vergilerinin, ulaşımın ve ekstra turların dahil olduğu en uygun yolculuk şekli. uçakla hem zaman hemde maliyet hem de havaalanına git bekle, uçağa bin, sonra in, yine bekle daha sonra şehir merkezine geç baya bir yorucu oluyor. bu şekilde şehrin bilmem neresindeki havalimanlarıdan 10-15 ülkeyi aynı anda gezmeyi düşünürsek çekilmez bir hal alıyor. fakat avrupa rüyası programı otobüsle şehir merkezlerine kadar gittiğinden eyfel kulesinin, kolezyumun, pisa kulesinin dibine kadar bile otobüsle gidiliyor. hem ekonomik hemde pratik olması bakımından tercih edebilirsiniz.

böyle bir gezi düşünürseniz bir bakın https://www.avruparuyasi.com.tr/
0 /