14.4 shot

monster degree
%14.4 alkol oranına sahip, aromatize şarap bazlı içki.

geçen yaz keşfetmiştim ben bunu, bu yaz başında yine dadanasım geldi. üç farklı aroması bulunuyor, benim favorim karışık meyveli olanı. vodka & enerji sevenler için süper bir seçim çünkü tamamen aynı tat. diğerlerini tatmadım ama yanılmıyorsam biri kolalı, diğeri de vişneli gibi bir şey. emin değilim.


zenginsozluk.com/foto
yeni nesil
nasıl güzel nasıl güzel anlatamam. içtikçe içesi geliyor insanın. ne insan mı dedim evet.

münferit durumlar için enfes bir içecek, bununla ilgili çok yorum yapmak isterdim. ayrıca içki olarak en beğendiğim diye bilirim. yalnızlıklar için bire bir.
içindekileri okumaya başladım sonra vazgeçtim. 14.4 shot nedir ne değildir diye merak ediyordum aldıktan sonra merakım bitip kafam başladı.
fiyat olarak da çok ucuz geldi bana yani. neyse rakam konuşmayalım içelim serin serin.

özellikle redbulla içilmesi gerekenlerdendir. yanında yer fıstığı iyi gider.
bira zannetmeyin şarap karışımıdır. seks öncesi içilmesi iyidir.
yeni nesil
9 yaşından bu yana içerim böyle lezzeti efsane görmedim, fiyatı mı ucuz ucuz. o değil de sevgili ile ya da yalnızken içilecek tek içki. yok yok şarap. olmadı bira. hadi.
hunyadi
afgan asıllı kanadalı hocam sayesinde geçen yıl bahar aylarında tanıştığım içki. 24 saatlik uykusuzluk sonunda sabah saatlerinde alanya'da güneş daha yeni doğarken tadına baktığım ve beni öyle güzel mutlu eden aynı zamanda uykusuzluk etkisiyle mayıştıran, rahatlatan içimi hafif tatlı mı tatlı bir bira.