lebron james

keskin nisanci
kralın başlığı daha açılmamış önce kendimi, sonra da sözlüğün diğer üyelerini esefle kınıyorum.

30 Aralık 1984 tarihinde Ohio eyaletinin Akron kentinde dünyaya geldi. Amerikalı basketbol oyuncusu NBA'de Cleveland Cavaliers takımında forma giymektedir. 2.03 m boya ve 113 kg ağırlığa sahip olan LeBron James, kısa forvet ve uzun forvet pozisyonlarında görev yapmaktadır. Ünlü basketbolcu kariyeri boyunca 3 kez NBA Şampiyonluğu, 2 kez Olimpiyat Şampiyonluğu, 4 kez NBA MVP'si, 3 kez NBA Finalleri MVP'si ve 1 kez NBA sayı krallığı gibi çok önemli başarılara imza atmıştır.
miyesmikcih
los angelos lakers'in durumu içler acısı. lebron sakatlanmadan önce liderlik sevdasında olan nba'ın 3 sınıf oyuncusu kuzma lebron sakatlandıktan sonra james olmadan lakers'in bir hiç olduğunu görünce sık sık oyundan kaytarmaya başladı.
evet lebron james sakatlandı en çok sayı atan sıralamasındaki yerini fe perçinledi ama bu sıradan oyuncular ve koç ile meleklerin birinci takımı sezona havlu attı bile.
ben yıllardır koltuğunu bırakmayan muazzam seyircisi jack nickohlson'a üzülürüm.
lebron olmadan asla!
utah jazz 120 - los angelos lakers 101 de izlemeyi bıraktım.
miyesmikcih
Bu gidişle kırılmadık rekor bırakmayacak mütevazı dev adam.
evet king kobe braynt'ı da geçerek nba tarihinde en çok sayı atan oyuncular arasında 3. sıraya yerleşti. önünde bir postacı karl malone bir de efsane kareem abdul jabbar kaldı. bizim damağı düşük spikerler kerim abdul cabbar diyorlar.
bence lebron james basketbolu tüm rekorları kırarak zirvede bırakacak.