netflix

klm
Korsan dizi sitelerinin ekmeğini elinden alan kaliteli dizi, film, belgesel portalı evet aslında iyi oldu yeni bir dizi çıktığı zaman insanların bunu çevirmesini beklemek hd olmayan görüntü kalitesi ile izleyip göz bozukluğuna sebep olan çöp sitelerden kurtulduk. Ayda 26tl gibi bir ücret ödeyip sülalecek kullanıyoruz.
ozgur jansenist
Sektörde gerçekten alternatifsiz ve izlemeye ömrümün yetmediği platform. Bence mutluluğun tanımı artık: gece yatağa girdiğinde o kutsal ekranı görmek ve favori dizinin elinde akması. Zamaneler bilmez; eskiden tv'de tek kanal vardı, şimdi elimizde akıyor hepsi. Ne günlerden ne günlere be.
moviebird
Dizileri bölerek bölüm adedini arttırmasıyla beni üzmüştür. Örneğin 9 bölümde ara veren bir dizi Netflix'de 13.bölümde ara vermiş olmaktadır.
Neden olduğu konusunda da şunu söylemişlerdir: "aslında sadece yayına sığsın diye bir kesim yapılıyor ama dakikası için yapılıyor, aslında her şeyi tam izliyorsunuz."

kozmos
Türkiye ayağının black mirror reklamının Esra erol ile çekilmesi beni üzmüştür. Netflix izleyici kitlesi toplum genelinde türkiye'de %6 gibi rakamlarda. Bu %6'lık kesim de esra erol gibi televizyon figürlerini sevmiyor.

Tabii yine erkek figürü itin götüne sokulmuş. Nazi almanyasını suçlarını sırtımızda taşıyoruz sanki amına koyim.

Netflix türkiye Hitap edilecek kesimden ya fazlasıyla bihaber, ya da biz anlamadık espiriyi;
indolentexistence
en önemli şey dağıtımdır. siz bir şey yaptınız, mesele onu yaymak. dağıtım kanallarını elinizde tuttuğunuz zaman netflix gibi... ve şuan hollywood için de bir tehlike saçıyorlar. youtube vmeo gibi kanallarla bu değişir gibi oldu. buralarda iyi bir şey yaparsanız, bütün dünya hedef kitleniz olur. yapınız. netflixi peşinizden sürükleyiniz.

rene
her şeyi iyi güzel de, firefox kullanırken "geçmişi asla hatırlama" ayarladıysanız filmler açmıyor. Ben gezinti geçmişimi saklayan bir insan değilim, neden beni buna zorluyorsun anlamıyorum ki. Gezinti geçmişini açmadığınız sürece ne yaparsanız yapın firefox'dan izleyemiyorsunuz film.
bouii
İçeriği yetersiz olsa da Türkiye şartlarında kaliteli bir platformdur. Özellikle organize işler sazan sarmalını sinemaya gerek kalmadan ayağımıza getirmesiyle gönlümü kazandı. Belgesellerinin bazılarının tadsız olması ve filmlerini istisnasız bir yere bağlayamadan bitirmesi dışında bir eleştirim yok.
alexmahone
İçerik olarak eh işte dedirten ama kalitesi ile parayı hak eden sistemdir. İnşallah bu kadar iyi bir yerli firmada aynısını yapar da ona geçeriz.