confessions

lonely samurai

2. nesil Yazar - Hevesli

  1. toplam entry 183
  2. takipçi 6
  3. puan 2096

zengin sözlük bitmiş

lonely samurai
Ne olduğundan bir haber aptal bir yazar ve daha hiç bir şey sormadan "biz komşuyuz aşkımız hiç bir yere sığmıyor gene de benle çıkmıyor diye ağlanan başka bir aptal yazar ve onun üç yaşında ki duyar kasacağım diye kaypak olan süt çocuğu sevgilisi bir yazar. Sözlüğü facebooka çevirdikleri yetmezmiş gibi herkesi de kendisini taciz etmekle suçlayan ve 1300 farklı hesaptan milleti trollemeye çalışıyor zavallı. Galiba taciz edilmek istiyor ki birilerini daha rahatlıkla suçlasın ya da fantezisi filan herhalde. Asla kıskançlığından ölüp bittiği Fiora gibi olamayacak. Burayı önce foseptik çukura çevirip sonra içinde kendiniz dahil herkesi boğacaksınız. Görünen köy de kılavuz istemez sadece son entri bu olsun istemezdim de tacizcilik ile suçlanmayı kaldıramadım. Fioraya yaptıkları yetmedi aynısını bana da yapıyorlar kalitesizler. İnsanlara çamur atmak ne kolay oysa ki kendileri lağımın kendisi ama bunu göremiyorlar.

zengin sözlük

lonely samurai
Özellikle sorguladığım ve araştırdığım bir kaç konudan sonra ve yaşanan bazı kötü olaylardan sonra sözlüğü her ne kadar sahiplensem de kırgınlık, şüphecilik ve mutsuzluk söz konusu oldu benim için. Burası yazmaya başladığım, yazar olduğum ilk veri tabanıydı, özeldi ve farklıydı. Hala daha öyle ama özellikle belirttiğim şeylerden sonra gitme vaktinin geldiği kararına vardım. Entrilerimi silmeyeceğim, her ne kadar bazı değersiz, kalpsiz, onursuz, laçka insan müsfetteleri nick altımda saldırıp çöp filan dese de orada duracaklar lakin şu anda verdiğim karar budur sanırım şansımı başka bir yerde deneyeceğim. Bir gün dönersem umarım o "çocuk adamlar"ın ve "ergenliğini atlatamamış ablalar"ın büyüyüp olgunlaştıklarına şahit olurum. Şayet yükselemeyen ve adaletinden şüphe duyduğum bir ortamda daha fazla karakter ve ruh olarak aşağı çekilmek istemiyorum. bilgi en büyük zenginliktir ama önemli olan kalbin zenginliğidir sayanora !

zengin sözlük bitmiş

lonely samurai
Bu şekilde giderse bu durum tespitinin yapılmaması işten bile değil. Geleli çok olmadı ama çok ciddi rahatsız edici bir ya da bir kaç yazar var ki bunlar zaten farklı hesapları kullanan aynı şahıslar, gereksiz, fazla özgüvenli, vikipediden kopyala yapıştır yapan ve duyar kasacağım diye gerizekalı olanlar da var ekstra olarak önüne gelen yazar oluyormuş gibi bir hal var. Lağım üsluplu saçma sapan bir yazarın çöp artıkları ve saçma sapan, abazanca tehdit içerikli entrileri de unutulmuş değil ki bunun yanında çift hesap kullanıp insanları dalgaya alan, şizofreni, diğer yazarları taciz edip saygısızlıkta hat safhada olan ve yaşının gerektirdiği gibi davranmayıp asla sözlük efsanesi olamayacağı gibi sözlüğün vefakar ve efsane yazarlarına karşı hazımsızlıkla, kıskançlıkla burada yazar olanlar bu sözlüğü diplere çekmektedirler. Asla bu yazarlarla bu sözlük gerçek potansiyeline ulaşıp da gösteremez, değil Ekşi ile yarışıp geçmek Uludağ gibi bir foseptiği bie geçememesi buradan bellidir. Daha da üzücüsü sözlük emektar, fedakar ve efsane yazarlarını kendine küstürmüş ve bu yazarların kaybedilişlerine gıkını bile çıkartamamıştır. Daha öncede belirttiğim gibi; olumlu tavrımda artık bir şüphecilik söz konusu, artık "acaba gerçekten değer mi ?" demeye başladım. Aslanların terkettiği yerde sırtlanlar aslan kesilirmiş. Özellikle bir kaç hata silsilesi ve bir kaç yazar bu sözlüğü çok aşağı çekiyor ve bu düşüş hayır değil !

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

lonely samurai
Tüm fedakarlıklar, iyilikler, iyi niyetler meğerse bir hiç uğruna imiş, oysa her horoz ve tavuk muhteşem "zengin" bir vadiyi "çöplüğe" çevirirmiş sırf sesleri daha çok çıksın, kendi benliklerini ve iktidar hırslarını tatmin etmek için. Empati, hoş görü meğerse yalanmış, bilgi en büyük zenginlikmiş de asıl insanın kalbi zengin olmalıymış. Çakallar ve sıçanlar kıskançlık ve haset ile pusuda beklemiş de bunca zaman, haince fırsat bulmuşlar. Çok yazık olmuş, çok yazık !

karne günü

lonely samurai
Sanırım 4.sınıftı ilk dönemdi; herkes taktir almıştı bir tek ben alamamıştım, çok koymuştu bana o durum. O günden sonra 4.sınıfın ikinci döneminden başlayarak ilkokul sona kadar hep taktir almıştım.

educatedear

lonely samurai
Post 42'den Boğaç Soydemir'in youtube kanalı, kendisini severim samimi, espritüel, egosuz, kültürlü ve yetenekli bir çocuktur. Remixleri çok iyidir hatta popüler videolara bu kanalda yaptığı remixlerle yeni bir tat kazandırmıştır.

özlenen yazarlar

lonely samurai
Fiorabella açık ve net ! Sözlüğün efsanesi ve benim sözlük yazarı olarak favorim, idolüm. Hayranım kendisine tanışmak nasip olamadı oysa dikkatini çekmek çok istemiştim. Ondan öğrenebileceğim çok da şey vardı, çok da iyi bir insandı. Bir gün sözlüğün efsanesi sözlüğe geri döner umarım.

iyi erkeklerin hanım kız yerine piç kız tercihi

lonely samurai
Maalesef böyle bir şey var. Biz saf ve iyi erkekler nedense özgür, özgüvenli ve aykırı ruhlu hanımlara tav oluyoruz. Onların tecrübeli, güçlü, dominant hali bizi çok etkiliyor. Biz efendi erkekler resmen düşüyoruz (!)
Edit: bir sözlük ironi troll denemesidir, burada geçen her şey bir hayal ürünüdür ama belki de gerçeği yansıtıyor olabilir kim bilir ?

insan

lonely samurai
Basit ve ilkel bir yaşam formu. Haz, dürtü ve uyarılara sahiptir. Fizyolojik yapısı gereği ihtiyaçları vardır, açıkça düşünüldüğünde ilkel ve basit ihtiyaçlardır. Kişi haz peşinde koştuğu sürece evrensel statüde ilerleyemeyeceği gibi kendi gelişimini de tamamlayamaz lakin bilinç, öğrenme, taklit etme, yaratıcılık gibi sonsuz ve kısmi sonlu potansiyellere sahiptir. İnsanın amacı, evrensel statüde gelişerek tanrısallığa ve tanrı seviyesine ulaşmak olmalıdır fakat bunun için kişinin insan bedeninden sıyrılması şarttır. Ya bilim ile insan bedenini evrimleştireceğiz ya da bilinç ve ruhu bedenden ayırıp evrene ve kozmosa dair yeni şeyler keşfederek bu tecrübeleri bir şekilde kayıt almayı başaracağız. İnsan bedeninin sonlu olmasından ötürü bçevrensel gelişimi insan bedenindeyken tamamlamak imkansızdır.

youtube

lonely samurai
Benim gibi AC/DC aşığı bir insanı çıldırtmış foseptik çukur ! Black ice şarkısının orjinal yüklemesi kaldırılmış yerine normal temposundan daha hızlı olan çöp bir versiyonu kalmış. AC/DC şarkısını kaldırmak nedir ya ? Hayır şarkı, milyonlarca tıklanmış, yıllardır orada duran, like yağmuruna tutulmuş kült ve efsane bir şarkı. Hangi zihniyetle yaparsınız ki bunu ?

boyu mu işlevi mi

lonely samurai
Genelde en çok sorgulanan sorunlardan biridir, "küçük olan şey işlevsizdir" ön yargısı vardır bu tamamen yanlış bir yargıdır. Bu arada hayır konu tam anlamıyla cinsellik değil, boyut kavramı. Küçük olan şey portatiftir, kolay kullanılır, etkilidir; uzun veya büyük olan her şey ise genellikle heybetlidir ama kullanmak zor olabilir. Misal küçük arabaların manevra kabiliyeti daha fazladır, ayrıca bu kenjutsu yapan ben için olumsuz ama realist bir örnek ki tabancalar kılıçlardan daha etkilidir hatta bazı tabancaların ateş gücü tüfeklerden bile daha etkilidir. Ayrıca normal boyutundan daha fazla büyük sebze ve meyveler hormonlu veya sağlıksız olma riskini taşır. Konu cinselliğe gelirse yorumum şudur ki: cinsel ilişki demek en az iki partnerin cinsel uyarılma ve hazlarla birlikte eğlenceli vakitler geçirmesidir ve bunu tek sağlayan şey penisin vajinaya girmesi değildir. Çeşitli oyunlar, fetişler ve fantezilerle bu dakikalarınızı daha derinlikli ve eğlenceli kılabilirsiniz aksi takdirde seks yalnızca sokup çıkarmaksa bu işi en iyi hayvanlar yapıyor demektir. Basit yaşayın ama basit ve sığ olmayın.
0 /