nihat doğan

siz hepiniz ben tek
Kürt asıllı Türk halk müziği şarkıcısı.
13 Şubat 1976 istanbul doğumludur.
2011 yılında Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur. 2015 yılında Survivor All-Star'a katılacaktı fakat Özgecan Aslan hakkında Twitter'da "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksınız." dedi ve halktan büyük tepki aldı. Bunun üzerine Acun Ilıcalı, Nihat Doğan'ı Survivor All-Star 2015'den men etti diye iddia edildi ama kendisinin gitmediğini idda etmiştir.
sos
geçmişteki söylemlerine bakılırsa, 5 dakikada bir görüş, düşünce hatta ideoloji değiştirme yeteneğine sahip, her abuk sabuk kişinin ünlü olabildiği ülkemizde bir şekilde ünlü olmuş vasat biri. sesi çok yüksek çıkıyor. bir gün biri sesini münasip bir yerine zerkedebilir. o ihtimal var.
keskin nisanci
sol çerçeveye bakınca zengin sözlük'te parayla reklam yapıyor sandım. ortada ironik bir şeyler var galiba ama öyleyse de bu elemanın isminin bu kadar zikredilmesi hoş değil. unutmamak gerekir ki reklamın iyisi kötüsü olmaz.