sıfır bir

evet
1. ve 2. sezonunu youtube'da yayınlamış, 3. sezon için blutv ile anlaşma sağlamış harbi adana dizisi.

sahneler, sahne geçişleri, müzikler, efektler, oyunculuklar, cast, kurgu, görüntü bir amatör diziden beklenmeyecek ölçüde kaliteli.
kaptonur
Amatör olmalarına rağmen her bölümü milyonlarca kişi tarafından seyredilen internet dizisi. Oyunculuk, gerçekçilik bakımından amatör olmalarına rağmen harika işler çıkaran ekip çatışma sahnelerinde milyon dolarlık dizilerin çatışma sahnelerinin her türlü eline verir ayıküyonmu! Blutv bünyesine geçen dizi izlenmeyi her türlü hak ediyor. Yalnız ağır küfürler ve argolar içerir, anasının dizinin dibinden ayrılmayıp gerçek hayatı bilmeyenler izlemesin. Gerçek hayattan kastım herkes küfür eder etmeyenin yalanını sikeyim...

Bu arada adamım anafor.
behzat k
Guzel bi dizi. tvlerdeki gereksiz uzun gereksiz gerilim muzikli ve gereksiz ask hikayeli dizilerden daha guzel ve daha icten. Cukuru cukura gomer o derece.
nyks
adana sokaklarında çekilen bir internet dizisi. bir grup genç trafından kendi imkanları ile çekilmeye başlamıştı sonrasında popüler oldukça destek aldıklarını düşünüyorum. dizi de olaylar çok gerçekçi, bunun yanında herkes rahatlıkla adam vurabiliyor. ben bir sezon izlemiş biri olarak beğendim, emek var sonuçta.
the big brother
Bizim orda çekilen dizi bir ara polis seti basmıştı keleşleri görünce ama oyuncak olduğu anlaşılınca herkes sakin bir nefes aldı. İlk bölümde uyuşturucu kullanıp ölen ise benim Kaynım gururla söylüyorum.
icgqhs
4.sezon 9. bölümü yayında olan fakat blutv sitesi çöküşünden dolayı henüz izlenmeyen bölüm.
bölüm başlığı ' işler kızıştı '.
pasaj
bir adaana dizisi. mafya hesaplaşma falan filan, torbacılar, hapishane. konusunun bunlar üzerine kurulu olduğunu biliyorum. ayrıca youtube kanalından başlayan serüvenleri, blutv'ye kadar yükseldi ve izlediğim kesitlerden hareketle oyunculuklar da şehrin kokusunu verecek şekilde bir hayli doğal.
warmhole
''özgür ölme lan.'' Özgürün ölüm sahnesiyle ciğerimi yakan dizi. Özgür öldü aynur doğan söyledi cio ağladı ben ağladım. Şaka bir yana çok sert , kanlı bir sezon finalinin habercisi bir bölümdü. Özgürün öleceğini seyirci az çok tahmin ediyordu zaten son iki sezon özellikle de bu son sezonda karakteri pasifize edilmişti. baslarda derinligi olan bir karakterken gelişiminin böyle geriye gitmesi olumsuzdu benim açımdan. Hastane ve teneşir sahneleri çok iyiydi. Cio ve savaşın oyunculukları gerçekten başarılıydı. Salim ve kıyıcı timi de övgüyü hakediyor. Adana'da taş taş üstünde kalmayacak belli izleyip göreceğiz.