sıfır bir

evet
1. ve 2. sezonunu youtube'da yayınlamış, 3. sezon için blutv ile anlaşma sağlamış harbi adana dizisi.

sahneler, sahne geçişleri, müzikler, efektler, oyunculuklar, cast, kurgu, görüntü bir amatör diziden beklenmeyecek ölçüde kaliteli.
kaptonur
Amatör olmalarına rağmen her bölümü milyonlarca kişi tarafından seyredilen internet dizisi. Oyunculuk, gerçekçilik bakımından amatör olmalarına rağmen harika işler çıkaran ekip çatışma sahnelerinde milyon dolarlık dizilerin çatışma sahnelerinin her türlü eline verir ayıküyonmu! Blutv bünyesine geçen dizi izlenmeyi her türlü hak ediyor. Yalnız ağır küfürler ve argolar içerir, anasının dizinin dibinden ayrılmayıp gerçek hayatı bilmeyenler izlemesin. Gerçek hayattan kastım herkes küfür eder etmeyenin yalanını sikeyim...

Bu arada adamım anafor.
behzat k
Guzel bi dizi. tvlerdeki gereksiz uzun gereksiz gerilim muzikli ve gereksiz ask hikayeli dizilerden daha guzel ve daha icten. Cukuru cukura gomer o derece.
nyks
adana sokaklarında çekilen bir internet dizisi. bir grup genç trafından kendi imkanları ile çekilmeye başlamıştı sonrasında popüler oldukça destek aldıklarını düşünüyorum. dizi de olaylar çok gerçekçi, bunun yanında herkes rahatlıkla adam vurabiliyor. ben bir sezon izlemiş biri olarak beğendim, emek var sonuçta.
the big brother
Bizim orda çekilen dizi bir ara polis seti basmıştı keleşleri görünce ama oyuncak olduğu anlaşılınca herkes sakin bir nefes aldı. İlk bölümde uyuşturucu kullanıp ölen ise benim Kaynım gururla söylüyorum.