survivor 2018

bir istanbul trajedisi
yarışmacılar arasında ogeday girişken'in olmaması şaşırtmıştır. gerçi karşı takım henüz açıklanmadı belki de karşı takımdadır. yani umarım öyledir. o da olursa daha bir keyifle izlenir.
bonnie
yarışmada "cin ali" olsa dahi annemin büyük bir tutkuyla, heyecanla izleyeceği tv programı. anlattık ettik olmadı. vazgeçmiyor kadın. tüm dizilerini bir kenara atıyor bu program için. nasıl bir ötelemişse artık hayatında yaşamak istediği atraksiyonları. bağıra çağıra hem de. hepimizi de etkiliyor bu heyecansal hal ve hareketleri.
sos
bu yarışmadaki yengeçlerin sigortası yatıyor mu acaba? garibim yıllardır çalışıyor. 2 kokonata kandırmışlar muhtemelen.
bu yarışmayı yıllar boyunca pek izlemedim hatta hiç izlemedim desem yeridir. egolu saçma sapan yarışmacılar geldi geçti. (sosyal medya sayesinde ister istemez haberimiz oluyor bazı şeylerden) millet iyi izlemiş, iyi dayanmış o zamanlar valla... bu sezon yarışmacılarda turabi denilen artistin dışında egosu yüksek pek kimse göremiyorum. takip de etmiyorum. arada vakit geçirmek için bakıyorum sadece.
sos
geçen ay bu yarışma için pek egolu kimse yok demişim. tövbe. 1000 kez tövbe.

yarışmayı pek izlemeyip arada denk gelip sadece mevcut yarışı izleyip geçtiğim için kişiliklerin farkına varamamışım. gerçi doğru düzgün yarışmayı izlemeden bu tür yorum yapmakla hata etmişim. ramazan başladığından beri iftara yakın vakit geçsin diye izliyorum. o sırada boş oluyorum ve tv'de de pek bir şey olmuyor. artık youtube'da kısa videolarına denk gelince de tıklar oldum. gitgide survivor izleyicisi olma yolunda hızla ilerliyorum. yoo dostum yoo... izlemeyi bugün itibariyle bıraktım gitti. hem de azaltmadan, doğrudan bıraktım.
sos
magazinsel bir yapıya evrilmiş, sansasyonellik, kavga, çirkeflik gibi şeyler barındırıyor olsa da yarışmanın salt formatı muhteşem bir strateji içermektedir.
bir istanbul trajedisi
an itibariyle final bölümü yayınlanmaktadır. büyük ihtimalle adem kılıççı kazanacak ama olsun biz yine de farklı bir ihtimal varmış gibi seyretmeye devam edelim.

edit: tabi ki nagehan ile olan yarışı adem kılıççı kazandı.