bonnie

hamlet
Ne zaman nickini görsem aklıma bonnie parker'ı getiren ve sırf bu sebepten bile sempatik bulduğum yazar.
İçimden hayırdır clyde nerede diye sormak geliyor sürekli tutuyorum kendimi.
hamlet
Gitti mi?
Daha neler. Gitmiş olmamalı. Geri gelirse onun clyde barrow'u olmaya hazırım. Tam da evlenme teklifi edecektim. :/

Şaka bir yana gerçekten üzer gitmesi.
kozmos
üst üste 10 kere lotoyu kazanma ihtimalimiz, bir sözlük zirvresinde bir araya gelme ihtimalinden daha fazla. umarım bir gün yollar kesişir de bir kahve içeriz. aklımdaki bir-iki yazar arkadaşı da çağırırız. ooh mis.
azrailin regl donemi
zengin sözlüğün olmazsa olmaz değerli yazarı. eğer yıllar geçer de burası halen varlığını sürdürüyor olursa ve siz güzel bir başlığa denk gelirseniz bilin ki büyük olasılıkla o başlığı bu yazar açmıştır. öyle de akıllara gelmeyecek başlıklar açıyor. küsmesin, kızmasın gitmesin hiç bir yere. tüm sözlük olarak seviyoruz seni güzel insan.
kaptonur
Kafasına göre takılan yazardır. Kimseyle alakası yok yazıyor sadece. İşten eve evden işe gidiyor delillerim var doğru söylüyor xhsjhsjsjs. Şaka bir yana kimseyle alakası olamayan kafasına göre takılan yazardır. İşten eve evden işe gidiyor delillerim var doğru söylüyor shxhshshh nasıl yedirdim ama ikinciyi ahahahha
kozmos
ar-ge sıfatına layık görülmüş bir yazar olarak, moderatör başlığına girdiği son girdisine katılmadan edemiyorum. şablon şöyle;
yazarlar modlardan, modlar(yönetim) yazarlardan hareket bekliyor.
herkes bekliyor. sürekli bir bekleyiş. ee?

böyle olmaz. olmuyor işte anlayalım artık bunu.
ol mu yor.
gidiyor insanlar. zaten gelen olmadığı gibi, eskiler de gidiyor.

''zengin sözlüğün fazla yazara ihtiyacı yok, biz 6-7(salladım sayıyı) yazarla da kaliteli olmaya devam ederiz'' cümlesi veya anlayışı hakimse şayet, bu fikrin ne kadar çağı yakalamaya çalışan ama kimyası gereği beceremeyen, yüzüne gözüne bulaştıran ak parti mizacına benzediğini söylemek bir yana, işe yaramadığının direkt bir kanıtıdır bonnie gibi yazarların gitmek istemesi ve gitmesi.

insan neden yazar?
ben de buradayım, ben de yaşadım, benim de fikirlerim var demek için. etkileşim için yani, iletişim, öğrenme, beğenme, okunma, paylaşmak için. etkileşim.

ne desem laf değil. pastadan bir dilim alıp kenara bırakmakla olmuyor. büyük heyecan ve şevkle başlanıp bir şeylerin sürekli yarım kalması veya hiç başlamaması zaten az olan yazarlardan bir şey götürmez, zengin olmaz x sözlük olur, y sözlük olur. zengin ilk değil son da olmaz. kimsenin yuvası, suyu ekmeği değil burası.
herkes gibi ben de kendi adıma yıllardır çeşitli yerlerde yazdım, okudum. ama şayet zengin sözlüğün insanlar tarafınca benimsenmesi, sevilmesi isteniyor ise, şu ana kadarki tutumun işe yaramadığının kabulü ile işe başlanmalı. ya da kepengi kapatıp yolumuza bakalım ne diyeyim yani.
sos
oy kullanmaya pusula ve mühür ıslanmasın diye taksiyle gitmiş yazar. pusula ve mühürü orada vermeleri gerekmiyor muydu sayın yazar...? bizi mi trolledin şimdi?
sos
o zaman pardon dediğim yazar. meğer yazar aşırı ince düşünmüş de ben anlayamamışım. da sayın yazar nasıl anlayabilirdim ki o kadar detayı...? bana da hak verin. şarkı, türkü için teşekkürler.
keskin nisanci
azizim burayı böyle körler sağırlar birbirini ağırlar modunda takılacak bir yer yapmak istiyorsanız, ben zaten bu işin kralının döndüğü bir yerden buraya geldim. aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamanın bir mantığı yok. farklılıklar her ortamı zenginleştirir ama burada tam tersi bir gaye var gibi.
azrailin regl donemi
minnoş kalbini yesinler senin neredesin sen?
nerdesin sevdiğim neredesin! Mouse ile nickini okşamaktan Mouse pad aşındı halen sen yoksun? sanal aşklarımın en güzeli. gel artık.

gözünün yağına çift sarılı yumurta kırayım da yedireyim, lütfen gel.
miyesmikcih
sözlükte hakkında kırıcı sözler yazılmayan, yazılamayan güzel yürekli güzel dost.
hel desen gelemem ki demedim davetine icabeti görev bilip geldim.
bakalım nereye kadar. bakarsın göklerden bir el yeter der, fişimizi çeker.
ömür bunun adı, başlamadan bitiveriyor.
mutlu kal bayram güzeli, güzel günler hocam.
0 /